Kandideeri veebis, kliki linki ja täida VÄLISPRAKTIKA AVALDUS. Täita tuleb kõik väljad. Mõtle oma soov läbi ja põhjenda.

Kandideeri e-kirjaga, saada motivatsioonikiri –  heli.heimo@hkhk.edu.ee

E-kirjaga kandideerides lisa manusesse motivatsioonikiri, kus kirjuta endast, oma erialast ja miks välispraktikale saamine on sulle tähtis. Ilma motivatsioonikirjata sinu kandideerimissoov arvesse ei lähe.

Motivatsioonikirjas peab olema sinu ees- ja perekonnanimi, eriala ja rühma number, kodune aadress, telefoni number, isikukood ja e-mail.

Kirjuta oma eelistus, kuhu riiki sooviksid praktikale minna.

Arvesta sellega, et valituks osutudes pead sooritama keeletesti (internetis) ning osalema veebipõhisel keelekursusel. Arvesta sellega, et see võtab sinu aega!

Kandideerimine kestab 15.oktoobrini

Hoia korras oma õppimine, ära jäta võlgnevusi ega puudu põhjuseta.

Ole särasilmne, hakkaja ja aktiivne ning tunne huvi oma eriala vastu.

Vaata ringi meie projekti veebilehel, tutvu projektipartnerite ja eelmiste aastate praktikalugudega, loe blogisid või suhtle osalenud õpilastega.

Ole paindlik ja koostöövamis, sest praeguses maailmas muutuvad asjad ja olukorrad kiiresti ning HKHK teeb oma parima, et sind välispraktikale saata.

Kui oled välispraktikale valitud, siis ole valmis osalema ka kooli rahvusvahelises töös – näiteks kooli külastavate ja Haapsalus praktiseerivate välisriikide õpilastega suhtlemine ning toetamine.

Kui sul on küsimusi, siis kirjuta  heli.heimo@hkhk.edu.ee või astu läbi toast 114 (alumisel korrusel) ning küsi otse välissuhete koordinaatorilt.

TAGASI PRAKTIKARIIKIDE LEHELE

KANDIDEERIN PRAKTIKALE