Ülehomme jõuavad Eestisse tagasi Erasmus+ projekti raames Maltal bürootööd praktiseerinud Marite, Kadriina ja Dana-Ly ning ettekandjatööd teinud Alina. Viis nädalat on möödunud nagu lennates ja kõigil on kahju ära tulla, sest töökaaslased on selle aja jooksul armsaks saanud ja ka uusi sõpru on juurde tulnud. Dana-Ly ja Kadriina töökohaks on töövahendusfirma Ceek, kus tüdrukud on aidanud andmebaasi korrastamisel, kodulehe haldamisel ja kõigis teistes kontoritöö valdkondades nagu kirjade koostamine, info otsimine ja printimine-skännimine.
Month: July 2018
Eelmise nädala lõpus jõudis HKHK-sse tore uudis, et kevadel hindamisele esitatud täiskasvanuhariduse teemaline Erasmus+ koostööprojekt „Adult Learning – It’s Never too Late to Learn“ (AdELe) sai rahastuse.
Projekti jooksul kogutakse kõigi osalevate riikide parimaid praktikaid ning kogemusi, kuidas täiskasvanud õppijat tulemusrikkamalt õppimiseni tuua ning mis teda õppimise juures motiveerib, huvitab ja innustab.