Dundrum College Of Further Education and Lycée des Métiers du Bois d'Envermeu

Dundrum College Of Further Education and Lycée des Métiers du Bois d’Envermeu

HKHK-s oli seekord päris rahvusvaheline Sõbrapäev. Ütlesime head aega oma iirimaistele sõpradele, kelle kahenädalane praktika sai tänasega läbi. Prantsuse sõbrad jäävad meile veel üheks nädalaks. Aga sõpradeks jäädakse kindlasti veelgi kauemaks.

Iirimaa õpilased jõudsid kahe nädala jooksul külastada mitmeid Haapsalu ja Tallinna ettevõtteid nagu näiteks hotell Laine ja Roosta puhkeküla, Läänemaa Maksu- ja Tollliamet, Haapsalu Rehabilitatsioonikeskus, OÜ Büroomaailm ning Coca Cola HBC. Lisaks sellele viibisid nad mitmetes äri- ja keeletundides, võtsid osa HKHK Lahtiste Uste Päevast ja keelelaagrist Padise mõisas. Kui õpetaja Lorna neljapäeval Dublinist Haapsallu jõudis, oskasid õpilased juba suurepäraselt Haapsalu ja Eestimaa kohta infot jagada ning ka veidike eesti keele oskust üles näidata.

Prantsusmaa õpilased praktiseerivad puidumajas, pehme mööbli valmistamise klassis ning Uuemõisas asuvas autoistmeid valmistavas ettevõttes. Pikk kuuenädalane praktika on aidanud leida uusi sõpru ning eesti eluoluga täiesti ära harjuda.